Müşteri İlişkileri

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizle ile paylaştığımız tüm detayları ve içeriği müşterilerimizi aldığı hizmetten memnun etmek maksadıyla planlar ve uygulamaya geçiririz. Tedarik zincirinden, mağaza dekorasyonlarına, personel eğitiminden, satış sonrası hizmet ve desteğe kadar tüm süreçler müşterilerimizi memnun uğurlamak amacını taşır.

Müşterilerimizin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak çağdaş, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlarız. Müşterilerimize sağlıklı şartlarda, sağlıklı ürünler sunmak hizmet anlayışımızın ödün verilmez esasıdır.

İletişim kanallarımızdan bize ulaşan her türlü iletiyi, hizmet kalitemizi ileriye taşıyacağı bilinciyle kayıt altına alır, izler, raporlar ve sürekli iyileşmeyi amaçlarız. İletileri gizlilik esası doğrultusunda değerlendirir, objektif ve adil çözümler sunarak gelen öneriler doğrultusunda iş yapış biçimimizi güncelleriz.

Bugüne dek sahip olduğumuz tüm sektörel tecrübeyi ve gelişen ticari bilincimizi yalnızca müşteririlerimize modern, güvenilir, ekonomik ve üst düzey bir hizmet sunmak için konumlandırırız.

Sıkça Sorulan Sorular

Muharrem Pehlivanoğlu Mağazaları nedir?

1980 yılından beri gıda perakendeciliği üzerine hizmet veren; uygun fiyat, ürün çeşitliliği ve kolay ulaşılabilirlik konularında öne çıkan köklü bir mağaza zinciridir.

Muharrem Pehlivanoğlu Marketçiliği sektördeki rakiplerinden ayıran en önemli özellik nedir?

Kaliteli ürünleri, en uygun fiyata müşteriye sunması. Kendi üretimimiz olan Et ürünleri ile rakiplerin önündeyiz.

Ürün iadesi mümkün müdür?

Evet. Satın alınan ürün, kullanılmamış olmak şartı gözetilerek, fişi ile birlikte bir hafta içinde iade edilebilir.

Bayilik ya da franchising veriliyor mu?

Hayır. Muharrem Pehlivanoğlu Şirketler Grubu olarak markamızla doğrudan ilgilenmeyi ve güçlü bir merkezi yönetim sistemiyle ilerlemeyi tercih ediyoruz. Çünkü hizmetimize büyük bir değer veriyor, kaliteden asla ödün vermemeyi hedefliyoruz.

Hediye Çekleri

Muharrem PEHLİVANOĞLU çekler, ileteceğiniz kişilerce mağazalarımızda yapacakları alışveriş esnasında üzerlerinde yazan parasal değer kadar alışveriş imkanı sağlayan kupürlerdir.

Muharrem PEHLİVANOĞLU çekler, tüm “Muharrem PEHLİVANOĞLU” mağazalarında kullanılabilmektedir. Çeklerin kupür değerleri aşağıdaki gibidir.

Çek Talep Formu

İletişim Bilgileri

*
*
*

Firma Bilgileri

*
*
*

BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN


MUHARREM PEHLİVANOĞLU MÜŞTERİ HATTI

0800 415 3801

MUHARREM PEHLİVANOĞLU KURUMSAL İLETİŞİM

0232 864 2020

0232 864 1513

info@mpehlivanoglu.com

MUHARREM PEHLİVANOĞLUN'DA
KARİYER YAPMAK İSTERMİSİNİZ?DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Firmalar